Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Z wielką satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy usługi Pana Adama Klos. Podczas naszej kilkuletniej współpracy Pan Adam Klos wykazuje się elastycznością, profesjonalizmem i wysokim poziomem kompetencji oraz wiedzy w projektowaniu i budowie stron internetowych. Doskonale doradza, a jego wskazówki są cennymi informacjami dla sprawnego przebiegu współpracy.
Pan Adam Klos jest profesjonalistą w swoim zawodzie, dlatego polecamy go jako dobrego Partnera do współpracy.

Deemedia

Zobacz PDF


Firma Pixelar była odpowiedzialna za wykonanie strony internetowej zespołu muzycznego. Współpraca przebiegła wzorowo i profesjonalnie. Wykonawca cierpliwie wprowadzał wszystkie sugestie z należytą starannością, przy czym wykazywał się kreatywnością i uczciwością. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Współpraca z Panem Adamem Klos to czysta przyjemność. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Zespół Boogie Night

Zobacz PDF


Współpraca z GK Solutions to czysta przyjemność, a efekty tej współpracy przerosły moje oczekiwania. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz uczciwa i rzetelna współpraca są najlepszą wizytówką tej firmy, a ich pomysłowość i kreatywność przekładają się na oryginalne i niepowtarzalne projekty. Bardzo dziękuję i liczę na dalszą, owocną współpracę.

Biuro rachunkowe FreeTaxFirma GK Solutions wykonała stronę internetową. Zakres rzeczowy prac obejmował wykonanie "pod klucz" strony internetowej. Współpraca z Wykonawcą w trakcie realizacji zlecenia przebiegała bez zarzutu i wykazała, iż firma GK Solutions jest partnerem rzetelnym i terminowym w zakresie świadczonych usług. Wszystkie prace wykonano z należytą starannością oraz z zachowaniem terminowości. Z przyjętych na siebie zobowiązań firma wywiązała się bez zastrzeżeń w sposób profesjonalny i efektywny.
Polecam inwestorom firmę GK Solutions jako sprawdzonego i doświadczonego wykonawcę, szczególnie ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, kwalifikacje zawodowe personelu oraz terminowość przy realizacji powierzonych prac.

Gabinet kosmetyczny Perla Beauty

Zobacz PDF


Firma Rob LTD miała okazję współpracować z GK Solutions przy edycji kilku stron internetowych, bez wahania zdecydowaliśmy się na stałą współpracę i w dalszym ciągu korzystamy z usług firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. W szczególności na uznanie zasługuje bardzo dobra komunikacja, dzięki której wszelkie zlecenia były realizowane szybko i zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Można było liczyć na wszelką pomoc w kwestiach, w których nie potrafiliśmy sami podjąć decyzji i woleliśmy zdać się na opinię fachowców. GK Solutions cechuje pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Bardzo dziękujemy za całą dotychczasową współpracę i z pewnością będziemy w przyszłości nadal korzystać z pomocy GK Solutions.

ROB Ltd

Zobacz PDF


Firma Pixelar otrzymała zlecenie stworzenia od podstaw strony internetowej plantacji świerka srebrnego ChonkiMazury. Było to już kolejne zlecenie, gdyż wcześniej firma modernizowała inne nasze strony. Strona powstała w szybkim tempie, lecz nie wpłynęło to oczywiście na jakość. Koncepcja strony została kreatywnie zmodyfikowana przez firmę Pixelar, co w efekcie zastąpiło naszą wizję strony. Będziemy dalej współpracować z firmą Pixelar ze względu na kreatywne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego zlecenia, doskonałą komunikację na każdym etapie oraz rozsądną cenę za wykonywane usługi.

Vitality

Zobacz PDF


W sierpniu 2013 rozpoczęłam współpracę z firmą GK Solutions w celu modernizacji istniejącej strony internetowej mojej firmy. Firma zaproponowała mi nową i bardzo ciekawą stronę, na którą zdecydowałam się bez zastanowienia. Współpraca przebiegała wzorcowo, efektywnie i bardzo sprawnie. Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania i sugestie. (...) Rekomenduję GK Solutions jako profesjonalną firmę w zakresie tworzenia stron internetowych. Będę ich polecała wszystkim, którzy pragną mieć profesjonalną, niedrogą i ciekawą stronę internetową.

Agencja ślubna Usta-Usta

Zobacz PDF


Chciałabym gorąco polecić usługi firmy GK Solutions, ponieważ miałam przyjemność współpracować z nią podczas projektowania strony internetowej mojej firmy. To, co mi się bardzo podobało to bardzo dobry kontakt z klientem, duże zaangażowanie oraz doradzanie podczas realizacji zlecenia. (...) Wszelkie nawet najdrobniejsze sugestie były natychmiast realizowane! Dzięki powyższemu współpraca doskonale się układała i w bardzo krótkim czasie strona była gotowa! Z całą odpowiedzialnością polecam tę współpracę osobom, które cenią sobie czas i profesjonalizm.

Agencja zatrudnienia Rowena

Zobacz PDF


W marcu 2013 nawiązałam współpracę z w/w firmą w celu utworzenia nowej wersji strony internetowej. Cały proces przebiegał w bardzo sprawny i efektywny sposób, wszystkie moje prośby, życzenia i sugestie były natychmiast uwzględniane. Pan Adam Klos wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz zrozumieniem potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z efektu i atomsfery współpracy. POLECAM!

Aranżacja wnętrz NaTipTop

Zobacz PDF


Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim usługi wykonywane przez firmę GK Solutions w zakresie projektowania stron internetowych oraz tworzenia sklepu. Wszystkie uwagi, sugestie natychmiast zostały wprowadzane w życie, do tego rewelacyjny kontakt, uczciwe i rzetelne podejście do klienta no i przystępna cena sprawiają, że każdy kto się zdecyduje, nie będzie żałował. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Sklep AdamexPolecamy za profesjonalizm, szybkość realizacji i efekt końcowy, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Agencja Ceremony Design Polska

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?