O nas

Kilka słów na temat naszej firmy

Specjalizujemy się w usługach związanych ze stronami internetowymi. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem nowych stron, a także przebudową i modernizacją tych już istniejących. Oferujemy obsługę i administrację stron, wykonujemy wszelkie niezbędne konfiguracje, zapewniamy wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów.

Wykonywaliśmy strony dla hoteli, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, biur podróży, zespołów muzycznych, agencji eventowych, biur rachunkowych, szkół, wydawnictw, domów weselnych, developerów budowlanych oraz firm działających w innych branżach. Budowaliśmy również sklepy internetowe dla sprzedawców narzędzi, biżuterii, odzieży, kosmetyków czy sprzętu do tatuażu. Jesteśmy otwarci na Klientów z każdej branży.

Swoje usługi świadczyliśmy m.in. dla Wydawnictwa JAK, Reduty Banku Polskiego, Stworzyszenia SOS Wioski Dziecięce czy Herbapol Poznań.

Ofertę kierujemy dla Klientów na terenie całego kraju, jak i za granicą. Strony internetowe mogą być wykonane w dowolnym języku.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy są referencje naszych Klientów oraz portfolio, które prezentujemy na stronie.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?