Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Z całą odpowiedzialnością polecam p. Adama Klos jako wykonawcę stron internetowych.

Pan Adam najpierw wysłuchał moich oczekiwań, a potem przedstawił opracowaną przez siebie propozycję. Sam wyszedł z inicjatywą stworzenia logo. Na każdym etapie szczegółowo informował mnie o prowadzonych działaniach. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania, dawał cenne wskazówki.

Jestem bardzo zadowolona z efektu i współpracy z p. Adamem. Szczerze polecam jego usługi.

Jolanta Wasilewska, Pracownia języka włoskiego Ottimo

Zobacz PDF


Z pełną odpowiedzialnością chciałabym zarekomendować i polecić usługi firmy Pixelar.

Z firmą Pixelar nawiązałam współpracę w lipcu 2019 roku. W tym czasie zostały wykonane dwie strony internetowe dla świadczonych przeze mnie usług. Wraz z rozwojem, zmianą sytuacji rynkowej, Pan Adam Klos zawsze był w stanie zaproponować aktualne rozwiązania w zakresie przebudowania oraz optymalizacji informacji zamieszczonych na stronie.

Wygląd stworzonych stron jest przejrzysty i funkcjonalny - odpowiada moim oczekiwaniom i potrzebom. Usługa została wykonana rzetelnie i w określonym terminie.

Chciałabym zwrócić szczególną uwagę na fachowość oraz cierpliwość w kontakcie z klientem. Wsłuchanie się w potrzeby i spełnienie oczekiwań.

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż firma Pixelar jest podmiotem, który swoje usługi świadczy sumiennie, uczciwie. Pan Adam Klos natomiast posiada wiedzę i kwalifikacje, pozwalające mu na rzetelne wykonywanie pracy.

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pixelar jako wiarygodnego partnera do współpracy.

Agnieszka Kamola-Kwiatkowska, Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Zobacz PDF


Z ogromną przyjemnością dzielę się moją pozytywną opinią na temat współpracy z Panem Adamem Klos.

Pan Adam był odpowiedzialny za technologiczne uruchomienie mojej strony blogowej. W tym zakresie zrealizował wszystko zgodnie z wytycznymi, a co najważniejsze, regularnie służył doradztwem i cennymi sugestiami poprawy i optymalizacji. Uruchomienie bloga przebiegło bardzo sprawnie i zgodnie z zapowiadanymi terminami. Co warto podkreślić, Pan Adam zawsze dochowuje deklarowanych terminów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jest to możliwe, informuje i określa ostateczną datę realizacji.

Pan Adam od momentu powstania bloga (ponad 4 lata) daje mi pełne wsparcie techniczne. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów wiem, że mogę liczyć na jego szybką i profesjonalną reakcję. Wielokrotnie, Pan Adam sam proponuje kolejne usprawnienia i modyfikacje.

Przy tak dobrym kontakcie, konkretnej i fachowej obsłudze, z przyjemnością polecam współpracę z Panem Adamem i jego firmą.

Agnieszka Pieczyńska, Doradztwo biznesowe

Zobacz PDF


Z firmą Pixelar współpracujemy od 2012 roku. Bardzo cenimy sobie cierpliwość, zaangażowanie i uczciwość Pana Adama. Pomoc w tworzeniu naszego sklepu internetowego, jego uaktualnianie, projektowanie stron, obróbka zdjęć to tylko niektóre z wielu prac, jakie zleciliśmy firmie Pixelar. Firma do dziś opiekuje się naszym sklepem internetowym Chocolito.pl oraz stroną internetową Premomotors.pl. Pan Adam każdą zleconą przez nas pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem, zachowuje terminy, jest zawsze dostępny.

Polecamy usługi firmy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Przemysław Toczkowski, Sklep Chocolito + Premo Motors

Zobacz PDF


Firma Pixelar od kilku lat realizuje dla Hajduk Walter Agencja Reklamowa zlecenia projektowania i tworzenia nowych stron WWW, a także przebudowę i modernizację tych już istniejących.
Firma Pixelar wykazuje się rzetelnością i zaangażowaniem docenianym przez Klientów. Dzięki profesjonalnej realizacji usług, doskonałemu kontaktowi oraz indywidualnemu podejściu do Klienta zamierzam powierzyć firmie kolejne zlecenia w tym roku i w dalszej przyszłości.
Bazując na bardzo pozytywnych doświadczeniach wynikających z dotychczasowej współpracy, z całym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy Pixelar.

Edyta Docz, Hajduk Walter Agencja Reklamowa

Zobacz PDF


Z wielką satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy usługi Pana Adama Klos. Podczas naszej kilkuletniej współpracy Pan Adam Klos wykazuje się elastycznością, profesjonalizmem i wysokim poziomem kompetencji oraz wiedzy w projektowaniu i budowie stron internetowych. Doskonale doradza, a jego wskazówki są cennymi informacjami dla sprawnego przebiegu współpracy.
Pan Adam Klos jest profesjonalistą w swoim zawodzie, dlatego polecamy go jako dobrego Partnera do współpracy.

Edyta Osmólska, Agencja reklamowa Deemedia

Zobacz PDF


Firma Pixelar była odpowiedzialna za wykonanie strony internetowej zespołu muzycznego. Współpraca przebiegła wzorowo i profesjonalnie. Wykonawca cierpliwie wprowadzał wszystkie sugestie z należytą starannością, przy czym wykazywał się kreatywnością i uczciwością. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Współpraca z Panem Adamem Klos to czysta przyjemność. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Adam Szymański, Zespół Boogie Night

Zobacz PDF


Współpraca z GK Solutions to czysta przyjemność, a efekty tej współpracy przerosły moje oczekiwania. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz uczciwa i rzetelna współpraca są najlepszą wizytówką tej firmy, a ich pomysłowość i kreatywność przekładają się na oryginalne i niepowtarzalne projekty. Bardzo dziękuję i liczę na dalszą, owocną współpracę.

Iwona Czyżycka, Biuro rachunkowe FreeTaxFirma GK Solutions wykonała stronę internetową. Zakres rzeczowy prac obejmował wykonanie "pod klucz" strony internetowej. Współpraca z Wykonawcą w trakcie realizacji zlecenia przebiegała bez zarzutu i wykazała, iż firma GK Solutions jest partnerem rzetelnym i terminowym w zakresie świadczonych usług. Wszystkie prace wykonano z należytą starannością oraz z zachowaniem terminowości. Z przyjętych na siebie zobowiązań firma wywiązała się bez zastrzeżeń w sposób profesjonalny i efektywny.
Polecam inwestorom firmę GK Solutions jako sprawdzonego i doświadczonego wykonawcę, szczególnie ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, kwalifikacje zawodowe personelu oraz terminowość przy realizacji powierzonych prac.

Alicja Szlachta, Gabinet kosmetyczny Perla Beauty

Zobacz PDF


Firma Rob LTD miała okazję współpracować z GK Solutions przy edycji kilku stron internetowych, bez wahania zdecydowaliśmy się na stałą współpracę i w dalszym ciągu korzystamy z usług firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. W szczególności na uznanie zasługuje bardzo dobra komunikacja, dzięki której wszelkie zlecenia były realizowane szybko i zgodnie z naszymi wyobrażeniami. Można było liczyć na wszelką pomoc w kwestiach, w których nie potrafiliśmy sami podjąć decyzji i woleliśmy zdać się na opinię fachowców. GK Solutions cechuje pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Bardzo dziękujemy za całą dotychczasową współpracę i z pewnością będziemy w przyszłości nadal korzystać z pomocy GK Solutions.

Ewa Łukacz, ROB Ltd

Zobacz PDF


Firma Pixelar otrzymała zlecenie stworzenia od podstaw strony internetowej plantacji świerka srebrnego ChonkiMazury. Było to już kolejne zlecenie, gdyż wcześniej firma modernizowała inne nasze strony. Strona powstała w szybkim tempie, lecz nie wpłynęło to oczywiście na jakość. Koncepcja strony została kreatywnie zmodyfikowana przez firmę Pixelar, co w efekcie zastąpiło naszą wizję strony. Będziemy dalej współpracować z firmą Pixelar ze względu na kreatywne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego zlecenia, doskonałą komunikację na każdym etapie oraz rozsądną cenę za wykonywane usługi.

Rafał Lipkowicz, sklep Vitality

Zobacz PDF


W sierpniu 2013 rozpoczęłam współpracę z firmą GK Solutions w celu modernizacji istniejącej strony internetowej mojej firmy. Firma zaproponowała mi nową i bardzo ciekawą stronę, na którą zdecydowałam się bez zastanowienia. Współpraca przebiegała wzorcowo, efektywnie i bardzo sprawnie. Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania i sugestie. (...) Rekomenduję GK Solutions jako profesjonalną firmę w zakresie tworzenia stron internetowych. Będę ich polecała wszystkim, którzy pragną mieć profesjonalną, niedrogą i ciekawą stronę internetową.

Karolina Orzeł-Pauś, Agencja ślubna Usta-Usta

Zobacz PDF


Chciałabym gorąco polecić usługi firmy GK Solutions, ponieważ miałam przyjemność współpracować z nią podczas projektowania strony internetowej mojej firmy. To, co mi się bardzo podobało to bardzo dobry kontakt z klientem, duże zaangażowanie oraz doradzanie podczas realizacji zlecenia. (...) Wszelkie nawet najdrobniejsze sugestie były natychmiast realizowane! Dzięki powyższemu współpraca doskonale się układała i w bardzo krótkim czasie strona była gotowa! Z całą odpowiedzialnością polecam tę współpracę osobom, które cenią sobie czas i profesjonalizm.

Swietłana Walczak, Agencja zatrudnienia Rowena

Zobacz PDF


W marcu 2013 nawiązałam współpracę z w/w firmą w celu utworzenia nowej wersji strony internetowej. Cały proces przebiegał w bardzo sprawny i efektywny sposób, wszystkie moje prośby, życzenia i sugestie były natychmiast uwzględniane. Pan Adam Klos wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz zrozumieniem potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z efektu i atomsfery współpracy. POLECAM!

Katarzyna Gintrowska, Aranżacja wnętrz NaTipTop

Zobacz PDF


Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim usługi wykonywane przez firmę GK Solutions w zakresie projektowania stron internetowych oraz tworzenia sklepu. Wszystkie uwagi, sugestie natychmiast zostały wprowadzane w życie, do tego rewelacyjny kontakt, uczciwe i rzetelne podejście do klienta no i przystępna cena sprawiają, że każdy kto się zdecyduje, nie będzie żałował. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Sklep AdamexPolecamy za profesjonalizm, szybkość realizacji i efekt końcowy, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Kaja Wachowska, Agencja Ceremony Design Polska

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?